Měny:

Shipping & Returns

Zavázali jsme se k vaší spokojenosti. Všechny objednané položky zde jsou úzce ke slovu tady ", co můžete vidět na našich webových stránkách je to, co dostanete za 7 dní" .Předtím s výbornou výměny a návratové politiky, budete muset jít s námi řešit zpáteční adresou před ovládacími prvky kontaktů. Kontaktujte nás! Všechny položky budou vráceny na nás musí být v původním stavu, tedy ne opotřebovaný, pozměněny nebo se omývá, se všemi značkami připojené.

Všechny objednané položky jsou správné položky, které pick here.We slibují, že právo řídícího paketu. Takže pokud se vrátí správné položky pro vrácení peněz:. Náklady na dopravu jsou nevratné

Nechceme pokrýt náklady na zpáteční adresou, nebo vymění vadný balík správném pořadí, bude zodpovědný za náklady na dopravu. Doporučujeme také, sledování a pojištění pro vlastní ochranu dodal, protože nejsme zodpovědní za ztracené zásilky.

Všechny výnosy musí být zaslány na adresu dodání, který nám zašlete, pokud nás mít!

výměna

Akceptujeme výměnu za velikost či barvu do 30 dnů od data prvního řádu. Prosím kontaktujte nás s vygenerovaným číslem objednávky a jeden z členů našeho týmu pomůže. Kontaktujte nás! Chcete-li vyměnit položky na jiný typ, musíte se vrátit vaše zboží pro vrácení peněz a nové objednávky pro styl vám vyhovuje.

Musíte nás kontaktovat před vrácením položky zpět. Všechny položky budou vráceny na nás musí být v původním stavu, tedy ne opotřebovaný, pozměněny nebo se omývá, se všemi značkami připojené. Opotřebované nebo špinavé předměty budou vráceny zpět.

Nechceme pokrýt náklady na dopravu pro výměnu, je zodpovědný za cenu návratu a náklady na dopravu a manipulaci s odeslaný položky vyměňovány. Doporučujeme vám sledovat a pojištění při odesílání položek k nám pro svou vlastní ochranu, protože nejsme zodpovědní za ztracené zásilky. Náklady za dopravu jsou nevratné.

Zrušení objednávky Zrušení objednávky je nutno požádat před objednávka je dodáván. Protože jsme v minulosti 6-8hours po řádů všechny objednávky co nejrychleji, takže nejsme vždy schopni zrušit objednávku poté, co je podána. Doufám, že můžete pochopit tento klíčový bod. Za požaduje po expedici objednávky, budeme zacházet v souladu s našimi návratové politiky. A vy musíte zaplatit poplatek bance.

Friendly Poznámka: Pokud se zobrazí sledovací číslo 10 číslic do 3 dnů od zadání objednávky, můžete zkontrolovat svůj e-mailový server budou považovány za spam. V tomto případě se obraťte se na nás o pomoc při sledování stopy

Řešení problému

Máte-li dotazy, volejte (kontakt). Zpracujeme vaši žádost nebo stížnost, tak rychle, jak je to možné otázky

Back